Paritet.biz.ua » ВІДОМОСТІ ПРО ПЕРСОНАЛ

ВІДОМОСТІ ПРО ПЕРСОНАЛ

Всі наші працівники є професіоналами в своїй галузі, їх рівень підготовки дозволяє своєчасно і швидко задовольнити будь-які потреби наших клієнтів.

Станом на даний момент в АО "Паритет" працюють 10 адвокатів та 25 юристів, що дозволяє нам представляти клієнтів в усіх регіонах України та за кордоном. Президентом АО "Паритет" є адвокат Олег Борисович Поваляєв.

 


Поваляєв Олег Борисович – президент АО "Паритет". Навчався у Львівському Державному Університеті ім. І. Франко. Свідоцтво про право заняття адвокатською діяльністю № 261. Фахівець з кримінального та цивільного права.

 

Рибкіна Марина Олександрівна – керівник департаменту цивільних та адміністративних відносин. Перша освіта – Львівська Торгово-Економічна Академія, спеціальність: економіка підприємства, отримала диплом у 1998 році. Друга освіта – Львівський Державний Університет ім. І. Франко, юридичний факультет. Свідоцтво про право заняття адвокатською діяльністю № 4836/10.

 


Сидорець Олег Вікторович – керівник департаменту корпоративних відносин. Перша освіта – Національна академія управління, спеціальність – фінансовий менеджер, отримав диплом у 1999 році. Друга освіта – Національна академія управління, спеціальність юрист, закінчив з відзнакою в 2007 році.

 

Кисельов Артем Валерійович – керівник департаменту господарських відносин. Навчався в Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченко, отримав диплом у 1999 році.